Rubio Monocoat Cleaner   

Kasutatakse puidupinna puhastamiseks enne õli Rubio Monocoat Oil+2C pealekandmist. Samuti kasutatakse Rubio Monocoat Cleanerit õlitamisel kasutatud töövahendite puhastamiseks.

Kasutamine: Lihvige ja puhastage töödeldud pind tootega Rubio Monocoat Cleaner. Laske puidul kuivada, kuni see on saavutanud oma algse välimuse.
Kuivamise aeg: 15 minutit kuni 1 tund, sõltuvalt ruumi sisekliimast.
Kulu: 1 liiter    = +/- 75-100 m2. Antud kulu on keskmine, reaalse kulu saab välja mõõta töö käigus.
Taara: 1 liiter ja 0,5l

 

       Rubio Monocoat BioCleaner 

RMC BioCleaner on orgaaniline puhastustoode. See ei sisalda happeid, lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega fosfaate. RMC BioCleaner on mittesüttiv ja tapab bakterid. Ei kahjusta riideid ega sünteetilisi materjale. RMC BioCleaner sobib kasutamiseks kõikidel pestavatel pindadel, ei roosteta.

Kasutamine: RMC Oili pealekandmisel kasutatud töövahendite puhastamine, värskete plekkide eemaldamine riietelt või jalatsitelt. Sobib ka plaaditud pindade, köögi tõmbekappide, mehaaniliste osade ja tahma puhastamiseks.
Käsitsi kasutatavad töövahendid: leotage töövahendit lahjendamata BioCleaneris, kuni kogu mustus on eemaldatud. Enne kasutamise jätkamist loputage puhastatud töövahendit puhta veega.
Riided ja jalatsid: kastke riidelapp BioCleanerisse ja hõõruge sellega õrnalt värsket plekki. Kui plekid on rõivaesemele laiali pritsitud, peske seda pesumasinas temperatuuril 40°C võimalikult lühikese pesutsükliga.

 

Milles seisneb vahe tavalise Cleaneri ja BioCleaneri vahel?  Tavaline Cleaner on mõeldud eeskätt puitpindade puhastamiseks ennem õlitamist, kuid seda saab kasutada ka töövahendite jms puhastamiseks pärast õlitamist. Reaalses elus proovisime sellega eemaldada Chocolate tooni õli teksapükstelt, tulemuseks väga palju heledam, kuid siiski silmaga nähtav plekk.
BioCleaner on mõeldud pigem just selliste plekkide eemaldamiseks. Kuna toode ei sisalda happeid, ei ole tuleohtlik ja on baktereid hävitava toimega, võib seda lisada lausa pesumasinasse. Toode ei kahjusta tekstiili ega sünteetilisi materjale, mis teeb ta riietele ja jalanõudele ohutuks.
BioCleaner sobib kasutamiseks nii tööstuslikkudes tingimustes kui ka kodus, kus saab seda rakendada näiteks pliitide pealispindade, mehhaaniliste osade ja tahma eemaldamiseks. BioCleanerit võib kasutada kõikidel pestavatel pindadel, see ei korrodeeru. Kontoris oli olukord, kus sülearvuti kaane peale oli läinud üle aasta tagasi valget puiduõli, mis eemaldus BioCleaneriga väga lihtsalt nagu võluväel. Proovisime tootega eemaldada pigi ja asfaltitükke driftiauto rattakoopa pealt, mis õnnestus.

 

Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner

Kasutatakse puidust terrasside, aedade, välisuste, varikatuste, aiamööbli puhastamiseks. Eemaldab halli tooni, hallitusplekid ning valmistab pinna ette õlitamiseks.

Kasutamine:

1. Niisutage pind veega. Kasutage voolikut. Ärge kasutage suure survega pihustusvahendit.
2. Kandke peale kasutusvalmis RMC Exterior Wood Cleaner, kasutades laia pintslit või sarnast töövahendit. Kergemateks puhastustöödeks võib toote lahustada vees
(1 osa  toodet, 2 osa vett).
3. Hõõruge töödeldavat pinda küürimisharjaga piki puusüüd, kuni see on puhas. Võite kasutada ka poleerimismasinat, mille külge on kinnitatud must poleertald.
Raskesti eemaldavate plekkide korral korrake toimingut.
4. Loputage hoolikalt veega, kuni kogu vaht on eemaldatud.
5. Enne väliõliga töötlemist laske pinnal täielikult kuivada. Toode ei sobi kasutamiseks Aafrika Paddouk puidul.

Kulu: +/- 10 m2/l.

Pikaaegse kvaliteedi tagamiseks on väga oluline töödeldava pinna korralik ettevalmistamine. Kõik uued, hallika tooniga või eeltöödeldud puitpinnad tuleb eelnevalt töödelda tootega.