Juba mõnda aega on saanud meie kodulehelt ja salongist osta toodet Rubio Monocoat BioCleaner. Sisuliselt võib toodet nimetada tavalise RMC Cleaneri väikeseks, kuid tugevaks vennaks. Kogemused kontoris näitasid, et vahend suudab teha isegi asju, milleks see ei ole ette nähtud.

Milles seisneb vahe tavalise Cleaneri ja BioCleaneri vahel? Tavaline Cleaner on mõeldud eeskätt puitpindade puhastamiseks ennem õlitamist kuid seda saab kasutada ka töövahendite jms. puhastamiseks pärast õlitamist. Reaalses elus proovisime sellega eemaldada Chocolate tooni õli teksapükstelt, tulemuseks väga palju heledam kuid siiski silmaga nähtav plekk.
BioCleaner on mõeldud pigem just selliste plekkide eemaldamiseks. Kuna toode ei sisalda happeid, ei ole tuleohtlik ja on baktereid hävitava toimega, võib seda lisada lausa pesumasinasse. Toode ei kahjusta tekstiili ega sünteetilisi materjale, mis teeb ta riietele ja jalanõudele ohutuks.
BioCleaner sobib kasutamiseks nii tööstuslikkudes tingimustes kui ka kodus, kus saab seda rakendada näiteks pliitide pealispindade, mehhaaniliste osade ja tahma eemaldamiseks. BioCleanerit võib kasutada kõikidel pestavatel pindadel, see ei korrodeeru. Kontoris oli olukord, kus sülearvuti kaane peale oli läinud üle aasta tagasi valget puiduõli, mis eemaldus BioCleaneriga väga lihtsalt nagu võluväel. Proovisime tootega eemaldada pigi ja asfaltitükke driftiauto rattakoopa pealt, mis õnnestus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tegu on ühe äärmiselt hea vahendiga, mis aitab eemaldada plekke pindadelt ja kohtadest, kust ei oskaks aimatagi.