Rubio EasyPrimer 2C Epoxy on kõrgkvaliteediline veebaasil kahekomponentne epoksüpraimer. Praimer on praktiliselt lõhnatu ja ei sisalda lenduvaid orgaanilisi aineid. Ühe kihiga peale kandes toimib praimer aluspinna tugevdajana nõrga kvaliteediga aluspindadel. Kandes peale kaks kihti, toimib praimer niiskustõkkena. Rubio EasyPrimer 2C Epoxy on kohustuslik aluspindadel, kus on põrandaküte või aluspindadel, kus on veel vana liimi jäägid. Mõlemad komponendid on värvilised, tänu millele on kerge komponente omavahel kokku segada. Mõlemal komponendil on madal viskoossus, mis teeb nende kokku segamise lihtsaks. Peale komponentide kokku segamist muutub praimer roheliseks. Spetsiifiline värvitoon on hea ka mahakandmisel, et juba kaetud kohad oleksid kergemini märgatavad.

 

Unikaalsed omadused

0% VOC
Koosneb kahest komponendist (komponent A ja komponent B)
Sobilik põrandaküttega ruumidesse
Madal viskoossus
Lihtne 1:1 segamine
Kuivab kiiresti
Toimib pinna tugevdajana ja sidujana
Anhüdreeritud põrandate ja vanade põrandate renoveerimise jaoks
Ühe kihina kasutades toimib aluspinna tugevdajana. Kahe kihina toimib niiskustõkkena.

 

Tehnilised omadused

Keemiline alus: Epoksü
Füüsikaline olek: Vedelik
Värvus: Komponent A: roheline; komponent B tumehall; komponent A+B tumeroheline
Lõhn: Praktiliselt lõhnatu
Vastupidavus/viskoossus: Komponent A: 660 csp (centipoise, mõõdeetuna 20 pööret minutis, spindlega); komponent B: 1625 csp (centipoise, mõõdetuna 20 pööret minutis, spindlega)

 

Avatud oleku aeg: Ligikaudu 1 tund.
Kõge parema tulemuse saamiseks tuleb komponent B segada komponent A-ga siis, kui aluspind on täielikult ettevalmistatud ja valmissegu saab peale kanda koheselt.
Kuivamise aeg: Aluspinnal saab kõndida 2-4 tunni möödudes, kuivamisaeg varieerub sõltuvalt aluspinna poorsusele ja ruumi klimaatilistele tingimustele.
Temperatuur kasutamiseks: 10°C ja 25°C vahel
Töövahendid: Pealekandmiseks kasutada rulli/praimerirulli
pH: 9,5-10,5
Leekpunkt: < 100°C
Pakendid: Komplekt 2 x 2.5 kg kanistrist
Hoiustamine: Kuivas kohas, avamata pakendi puhul minimaalselt 12 kuud. Hoiustada nii, et ei tekiks võimalust külmumiseks.