Kui olete alustamas oma kodu värskendamist või uue kodu loomist ja mõtteid jääb väheks, siis võtke aega, et tutvuda 2018. aasta värvitrendidega.

Paaril eelneval aastal osutusid väga populaarseteks pastelsed hallid ja heledad toonid, mis tekitavad skandinaavialiku atmosfääri ning millest õhkab kargust ja jahedust. Ka meie salongis on domineerinud sel aastal hallikad toonid – Rubio Monocoat oil+2c Sky Grey, Ash Grey, Havanna ja beežid toonid- Rubio Monocoat oil+2c Mist, Smoke, White 5%. Need puiduõlid sobivad kasutamiseks põrandal, mööblil ja töötasapindadel.

Uus aasta tundub sisekujunduse maailmas värvilisem. Erinevad interjööriga tegelevad ettevõtted on välja valinud ja esile toonud 2018. aasta värvitrendid. Tugevalt tõuseb esile elegantne sinine toon, milles on tunda mere hõngu ja müstilisust, mis peidab endas suuremat vabadust ja siirust.

Rubio Monocoat toonivalikust leiad sarnaseid toone mitmeid- Rubio Monocoat oil+2c Midnight Indigo, Velvet Green, Saphire, Peacock Green.

Aastat 2018 iseloomustavad värvimaailmas veel sellised julged toonid nagu punane ja pehme must. Neid toone leiab meiegi valikust – Rubio Monocoat oil+2c Ruby, Cherry Coral, Cherry ja Charcoal.