Rubio Monocoat Tannin Remover 

Paljudel meist on kodus probleeme puidust töötasapinna või põranda peale tekkinud nn. parkunud plekkidega. Tekivad nad näiteks nii – võtad külmkapist metallpurgis joogi, unustad selle tammepuidust töötasapinnale ja enne kui arugi saad on puidu sees must rõngas. Või oled ostnud supermoodsa diivani, metallist jalgadega ning tammepuidust põrandale läheb vesi maha ja ongi mustad plekid järgi. Sellise asja tekkeks on vaja kolme komponenti – puitu, vett ja metalli. Kuni tänase päevani sai olukorda parandada pinna lihvimise ja uuesti viimistlemisega. See on nüüd minevik! Hea meel on tõdeda, et nüüd on olemas lihtne ja oluliselt odavam lahendus sellele probleemile: Rubio Monocoat Tannin Remover!

Rubio Monocoat Tannin Remover on kasutamisvalmis toode, mis on mõeldud happe ja vee poolt puitpindadele tekitatud plekkide eemaldamiseks. Toote kasutamine on lihtne- pritsi toodet plekile ja lase paar minutit reageerida. Seejärel hõõru plekki õrnalt niiske lapiga kuni rahuldava tulemuseni.
Toode sobib kasutamiseks töötlemata, õlitatud või vahatatud pindadel, nii sise- kui välistingimustes.

Et olla kindel pakutava toote kvaliteedis, testisime toodet ka oma salongis. Tekitasime parkunud pleki kahele erinevale puidule – eelnevalt töödeldud ja töötlemata. Juba katse alguses ilmes, et eelnevalt Rubio Monocoat Oil +2C-ga õlitatud puidule parkunud pleki tekitamine oli oluliselt keerulisem kui töötlemata puidule ja seda tänu puidu õlitamisega saavutatud tugevale kaitsekihile. Võimalikult reaalse olukorra tekitamiseks valasime vett otse puitpinnale, kuhu peale asetasime metallist purgi ja lasime neil omavahel reageerida. Kui parkunud plekk oli valmis, lasime enne vahendi peale pihustamist puidul täielikult kuivada. Pihustasime toodet otse kuivanud plekile ja jätsime selle sinna reageerima. Meie loodud pleki puhul kulus pleki täielikuks kadumiseks umbes 5 minutit. Peale pleki kadumist hõõrusime õrnalt pinna niiske svammiga puhtaks ning jätsime kuivama. Peale kuivamist käisime pinna viimase lihvi andmiseks üle tootega Rubio Monocoat Surface Care. Ei mingit lihvimist või suuremahulist mässamist, parkunud plekid on edaspidi kiiresti ja lihtsasti eemaldatavad!

Eelnevalt õliga viimistletud puiduga asi nii libedalt ei läinud. Nimelt oli sellele parkunud pleki tekitamine üsnagi keeruline. Lasime metallpõhjaga purgil seista märjal puitpinnal üleöö, kuid hommikuks oli pinnale tekkinud pigem roostene kui parkunud ring. Otsustasime siiski katsega jätkata ja katse osutus edukaks! Rubio Monocoat Tannin Remover eemaldas lisaks kergele parkunud ringile väga edukalt ka roostese ringi ja peale lõppviimistlust Surface Care-ga näeb laud taas välja puhas ja värske.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Privacy Policy.
I Accept


 

Rubio Monocoat Grease Remover

Rubio Monocoat Grease Remover on kasutusvalmis toode värskete rasvaplekkide eemaldamiseks tootega Rubio Monocoat Oil töödeldud pindadelt. Toode tuleb peale kanda kohe pärast pleki teket, sest nii ei saa rasv pinna sisse imbuda. Raskestieemaldavate plekkide korral on soovitatav korrata seda toimingut nii mitu korda, kui on vaja soovitud tulemuse saavutamiseks.

Kasutamine: Kandke Grease Remover plekile, Laske mõni minut reageerida. Patsutage riidelapi või paberrätikuga kuivaks. Loputage pinda hoolikalt niisket lappi kasutades või kasutage toodet RMC Surface Care.

Hoiatus: Kergestisüttiv! Hoiustada ja kasutada hästi-ventileeritud ruumis. Hoida lastele kättesaamatus kohas!


Rubio Monocoat Limespot Remover 

Rubio Monocoat Limespot Remover on kasutusvalmis toode lubjaplekkide eemaldamiseks tootega Rubio Monocoat Oil töödeldud pindadelt.

Kasutamine: Pihustage Limespot Removerit plekile. Laske mõni minust reageerida. Patsutage riidelapi või paberrätikuga kuivaks. Loputage pinda hoolikalt niisket lappi kasutades või puhastage pind tootega RMC Surface Care. Raskestieemaldavate plekkidel korral on soovitatav korrata seda toimingut nii mitu korda, kui on vaja soovitud tulemuse saavutamiseks.

Hoiatus: Ärritav nahale ja silmadele. Toodet mitte sisse hingata. Toote silma sattumisel loputada silma rohke veega ja pöörduda arsti poole. Hoida lastele kättesaamatus kohas!