Meist

FineFloors on aastal 2006 loodud pereettevõte. Algusest peale on meie eesmärgiks olnud pakkuda kvaliteetseid põrandaid, mis kestaksid ja tooksid rõõmu palju aastaid. Põranda vastupidavus ja esteetiline väljanägemine on meile sama olulised, kui kliendi nägemuse ja soovidega arvestamine. Usume, et kvaliteetsed ei pea olema ainult töövõtted vaid ka töövahendid ja materjalid, mida töö teostamiseks kasutatakse.

Sellest lähtuvalt oleme järjepidevalt tegelenud arendustega ja tänasel päeval pakume lisaks põrandate ehitusele puitpõranda materjale, puiduõlisid, liime ja huvitavaid puidust tooteid nagu näiteks puitseinad, mis on suurepärane alternatiiv looduskiviseinale.

Meie eeliseks on tolmuvaba lihvimine, mida võimaldavad kaasaegsed lihvimismasinad.Tööde teostamisel kasutame ainult parimaid kinnitusvahendeid, liime, lihvimistarbeid ja õlisid. Põrandalaud ja liistparkett, mida pakume on pärit Eestist, Lätist, Leedust ja Saksamaalt. Põranda- ja terrassiõlid toodetakse Belgias. Esindame Eestis selliseid brände nagu Rubio Monocoat, Lägler, Nagoja, Sta-Put, FuturaFloors ja JPSCork.