Kliendid meist

Avaldaksime oma pere poolt suurimad tänud tehtud tööde eest.
Kõik oli super hästi ja Teie firma suhtumine ja suhtlemine teeb ainult rõõmu.

Loodame veel peatse kohtumiseni kuna sooviksime millalgi kevade poole taas Teie ettevõtte teenuseid kasutada.

Seniks ilusat saabunud talve ja parimate soovidega,
Katrin Lepp perega


 

Olen väga rahul selle firma töötajate osavõtlikusega, töökusega ja vastutustundega.
KÜLLIKE ESTHER KLEMETSKvaliteetne materjal ja korrektne teostus. Aitäh ilusa põranda eest!

LY MERETellisin põranda lihvimise, õlitamise ja liistude paigalduse FineFloorsist. Lihvimine praktiliselt tolmuvaba. Õli valisin nende 
poolt pakutavatest toonidest ja liistud ka. Tulemus väga kaunis. Liistud meeldisid mulle väga ja paigaldus lausa kunstiteos. Ruumis oli palju igasuguseid nurki ja nurgakesi, nende liistutamine on väga hästi tehtud. Puhas töö! Sai tehtud ka mõned fotod sellest ilust.

ÜLLE OJAKontoris oli meeldiv õhkkond, profesionaalne ja kiire teenindus. Tooted, mis FineFloorist ostsin ületasid igati minu ootusi. Väga lihtne ja mugav oli neid tooteid kasutada, ei mingit lõhna, katvus suurepärane ning ühtlane. Mööbel, mis sai toonitud kuldse läikelise tooniga on tõeliselt kaunis.
KAJA TAMMSALUTänud Teile FineFloors, teie tehtud töö meie kodus on märkimisväärne, miski vana sai uue elu:) Väga ilus ja kvaliteetne tulemus igatahes ning oleme sellega ülimalt rahul:)
KOIT AASUMETSTänan! Tegite mulle imelise jõulukingi! Põrand on ilus ja ilus oli see, kui korralikult te tööd tegite - tänan!

TIIU SOOMERKõigepealt terrass lihvitud taldlihvijaga, seejärel pestud Monocoat Cleaneriga (nö shampoon) ja siis õlitatud Monocoat-iga. Kusjuures peale on kantud vaid üks kiht.

Järgmine-ülejärgmine aasta võib hakata tegema kokkuvõtteid ka kestvuse osas.
Aga esmamulje jäi küll väga hea. Ning mis peamine - kogu protsess on äärmiselt lihtne ja suhteliselt vähe peab mökerdama.
RAIVO ROOLAIDLisasin ühe pildi, mis küll ei ole kvaliteetne aga väljendab suurepäraselt seda emotsiooni, mida ma laupäeval tundsin (siis kui esimene kord oma uuenenud põrandat nägin). - Nii ilus, loomulik, puhas ja soe põrand. Jalutasin päris pikalt toas sihitult ringi, et jalgadel lasta nautida seda siidist ja mõnusat tunnetust. 
Aitäh Teile!
KERSTIN ANNELJASOstsime oma pisikese korteri natuke rohkem kui pool aastat tagasi. Siia sisse astudes võlus meid kõige muu juures ka see, et põrand oli päris puidust, nii nagu ühele vanale majale kohane peakski olema.
Arutasime ka kohe, et põrand tuleks ära õlitada – oleks ilusam ja hooldatud. Siis aga saime aru, et siia põrandale on juba midagi pandud. Midagi mis polnud ilus, et katnud seda hästi ära ja polnud nagu see õige. Aga kuna sel hetkel oli sissekolimisega nii kiire, siis ei leidnud me aega (loe: ei kannatanud oodata), et neid lihvima hakata. Seega vedasimegi oma seitse asja kiiresti sisse ja olime väga õnnelikud. Aeg-ajalt ikka arutasime, et peaks selle põranda kordategemise ikka ette võtma… aga sinnapaika ta alati jäi.
Ühel päeval mõtlesin, et võtan ennast kokku ja uurin välja vähemalt umbkaudse hinna, mis see kõik töö võiks maksma minna. Uurisin erinevatelt lehekülgedelt ja just FineFloors’i kodulehele jäin pikemaks. Just seepärast, et seal oli kõik inimese keeles ära seletatud. Kuidas käib töö, milleks midagi vaja ja ka juures alati pildid. Üks suur pluss, mis ehk ka kõige olulisemalt silma jäi oli see, et nad pakuvad tolmuvaba lihvimist.
Natukene veel kodulehte lugedes avastasin, et neil on käimas ka suur sünnipäeva loos. Mõeldud – tehtud. Otsisin nad ka Facebook’ist üles ja osalesin mängus. Ja nii mulle Annika ühel ilusal päeval kirjutaski, et olen sünnipäeva mängu võitja. Minu emotsioon oli nii suur, et ma ei suutnud isegi pisaraid tagasi hoida. Ma ei ole ju kunagi elus midagi võitnud  ja nüüd selline võit – midagi, mida tõesti väga väga oli vaja.
Kui Annika ja Raul tulid meie juurde esimest korda põrandaid üle vaatama polnud meid küll kodus aga juba järgmisel korral kohtusin nendega juba ka isiklikult. Nad näitasid mulle palju erinevaid näidiseid ja mõned neist tehti ka otse põrandale. Ja siis tuli see kõige raskem otsus – välja valida see õige toon. Kuna me elukaaslasega ei saanud üldse ühele meelele, siis lasin Annikal ja Raulil ise oma soovitus anda. Küll suutsin ka veel viimasel päeval.. ja viimasel tunnil kahelda aga kuna Raul tegi päris hästi selgeks, miks ta soovitab just seda tooni, mis meie põrandatele sai jäin teda usaldama.
Ja see usaldus tasus ennast väga ära. Ma ei oskagi tegelikult täpselt sõnadesse panna, mida ma meie uuest põrandast arvan aga igal juhul on see ainult positiivne. Kui meie põrand oli ennem kriimuline, väga tuhm ja kogus hästi kergesti mustust sisse ja pika aja peale nägi põrand ka peale pesu must välja, siis nüüd on ta nii sile, nii särav, sooja tooniga ja näeb nii puhas välja.. peale pesu kaob ära iga mustus… ta on lihtsalt korralikult viimistletud ja nii ilus. Kõik meie külalised ütlevad et ilus. Kõigile jääb silma see, kuidas õli joonistas nii hästi välja kõik oksakohad – mis ka meile nii väga meeldib..

Oleme Annikale ja Raulile südamest väga väga tänulikud, et tänu nende ettevõttele, nende loosimängule ja nende soovitustele saime endale nii ilusa põranda. Töö oli kiire, korralik ja puhas.
VIIVIKA JA KAIMO

 

 


 

Teistkordse kliendina (laudpõranda lihvimine, õlitamine ja varasemalt tehtud pinna hooldusõlitamine) jagub meie perel ikka ainult sooje sõnu FineFloorsi meeskonna kohta. Nii vahvaid ja abivalmis inimesi ei näe just sageli, kui asi puudutab sarnast töövaldkonda ja tellija on eraisik. Jõudu ja jaksu edaspidiseks!

 

Katrin perega Laagrist