Terrassid kevadeks valmis!

22.03.2016
Terrassid kevadeks valmis!

Kui sind ajab kadedaks kolm asja: naabrimehe naine, naabrimehe auto ja naabrimehe terrass siis vähemalt ühega kolmest saame me sind aidata!
Tasahilju lähenev kevad paneb paljud meist mõtlema terrassi ehitusele või olemasolevale terrassile uue ilme andmisele. FineFloors pakub suures valikus terrassilaudu ja sobilikke väliõlisid.
Täispuidust terrassilaudadest on valikus mitmeid puuliike maailma erinevatest paikadest. Euroopa liikidest on esindatud douglas, lehis ja tamm. Suur puiduliikide valik kindlustab sobiliku terrassimaterjali leidmise ka kõige nõudlikumale kliendile. Kõik meie poolt pakutavad terrassilauad on tehtud puidust, mis kasvab taastuvates metsades ja on seega legaalsed. Puidust terrassilaudade lõppviimistluseks kasutame Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector puiduõli, mis kaitseb ja toonib ühe kihiga. Hybrid Wood Protector kaitseb puitu puidumädaniku ja pleekimise eest. Saadaval on 24 erinevat tooni, mis toonivad puitu ainult ühe kihiga. Pole põhjust muretseda, et terrass saaks kõndimisvalmiduse alles suve lõpuks, mil ilmad juba vihmased. Hybrid Wood Protectoriga võtab terrassi kuivamine aega ainult ühe ööpäeva, seega võib järgmisel päeval end juba terrassile päevitama sättida. Selliselt õlitatud terrassi hooldamine on lihtne kuna terrassi ei ole vaja ennem hooldusõlitust lihvida. Soovikorral saad ka oma puidust terrassimööbli õlitada Hybrid Wood Protectoriga kuna toode sobib kasutamiseks mistahes puitpindadel.Lisaks pakume ka WPC terrassilaudu, mis tähendab, et terrassilauad on tehtud 60% puidust, 35% polüetüleenist ning 5% lisaainest. WPC terrassilaud on välitingimustes tugevama vastupanuvõimega, tuhmumiskindel, kindlate mõõtudega ja lihtne hooldada. Meie valikus on 4 erinevat tooni WPC terrassilaudu: helepruun, tumepruun, helehall ja tumehall.
Terrassipaigaldamise teevad lihtsamaks spetsiaalsed laudade kinnitamiseks ja laagide rihtimiseks mõeldud alusjalad, paigaldusklambrid ja kinnituskruvid, kuid soovi korral on võimalik tellida terrassi ehitus ka meilt. Olenevalt terrassi suurusest ja paigaldamiskohast võtab see aega ainult paar päeva, seega saab asuda oma uut terrassi nautima väga kiiresti!