Kontaktliim STA-PUT SPH 17kg

Kaubamärk:
Tarneaeg: laos
Hind:
403,93 €
Kogus: - +

Püstol ja voolik ei kuulu komplekti.

Liimib väga hästi enamikke materjalidest. Iseloomulik suur tahkete osakeste kogus, veekindlus ja elastsus. Liim STA-PUT sobib kõrgsurvelaminaadi, saepuruplaadi ja muude puidust toodete liimimiseks. Liimib ka klaaskiudu (GRP), geelkatet (Gel Coat), termoplastikut (ABS), reliini (PVC), paberit, klaasi, korkmaterjali, vilti, naturaal- ja kunstnahka, gobelääni, peegleid, keraamilisi detaile, vaipkatteid, vahtkummi, heliisolatsiooni, alumiiniumi ja terast (tsingitud, roostevaba, ja värvitud).
Mitte kasutada vahtpolüstüreeni, kummi, uretaanvahu, tekstiilide ja fooliumkattega isolatsiooni liimimiseks.

Kasutamine:

Enne kasutamist loksuta ballooni korralikult (eriti madalamatel temperatuuridel). Optimaalse tulemuse saamiseks peaks ruumi, liimi ja materjali temperatuur olemas umbes 23 kraadi. Enne liimimist puhastada liimitavad pinnad mustusest, õlist, tolmust jms., mis võib mõjutada nakke kvaliteeti. Pinna puhastamiseks kasutage atsetoonivaba lahustit ning laske pinnal täielikult kuivada. Seejärel puhastage pind kuiva lapiga ja alustage liimi pealekandmisega. Pihustage liimitavaid pindu 15-20 cm kauguselt, et pinnale tekiks ühtlane liimikiht, mis kataks 80-100% pinnast.
Ühele liimitavale materjalile pihustage liimi vertikaalsuunas, teisele horisontaalsuunas. Vältige pihustamist ühte punkti ja sellest tulenevalt "liimi loikude" tekkimist. Poorsete pindade puhul on soovitav pihustada liimi kaks korda (teine kiht pärast esimese täielikku kuivamist). Lahusti aurustumisaeg on 2-4 minutit, sõltuvalt tingimustest. Pärast seda võib pinnad kokku liimida, neid tugevalt omavahel kokku surudes. Tähtis on võimalikult ühtlane surumine kogu liimitava pinna ulatuses, see tagab maksimaalse liimimisjõu. Kasutage STA-PUT liimi korralikult ventileeritud ruumis.
NB! STA-PUT liimi ei tohi kasutada kohtades, millele langeb peale intensiivne otsene päikesevalgus või kuumus üle 104 kraadi. Enne liimimist on soovitav testida väikesel pinnal liimi mõju materjalile. Liimi ülejäägi puhastamiseks kasutage lahustit.

Esmaabi:

Peavalu, iivelduse või peapöörituse korral toimetada kannatanu värske õhu kätte. Liimi sattumisel nahale eemaldage see viivitamatult puhta lapiga, määrdunud riided vahetage puhaste vastu. Nahaärrituse korral pöörduge arsti poole (ärritus võib tekkida 24h möödudes). Liimisattumisel silma loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole. Mõnikord võib esineda allergiline reaktsioon, näiteks punetus, lööve, hingamishäired.

Säilitamine:

Hoida stabiilsetes tingimustes 16-38 kraadi temperatuuril eemal otsesest päikesevalgusest. Mitte hoida betoonpõrandal, liim võib muutuda kasutuskõlbatuks.

Video

Kokku sobivad tooted

Spetsiaalselt balloonsüsteemi jaoks mõeldud pihustuspüstol, mille joa laiust saab eraldi reguleerida. Tänu reguleeritavale süsteemile on pihustuspüstol väga ökonoomne. 2m² materjali liimimiseks kulub vähem kui 10 minutit. Peale kasutamist ei pea pihustuspüstolit eraldi puhastama.

,   Tarneaeg: laos
187,00 €

Hose on mõeldud kasutamiseks pihustuspüstoli ja STA-PUT või Spray-Kon liimiballooni vahel. 
Kui liimi kasutatakse harva, siis on soovitatav mõne aja tagant ballooni loksutada ja lasta natuke liimi püstolist välja, et voolik ja püstol seest ära ei kuivaks. Vooliku kontrollimiseks suuna vooliku ots ämbrisse või pappkasti ja ava ettevaatlikult ballooni kraan, et vana tükkiläinud liim välja lasta (kasuta kindlasti kaitseprille ja kindaid). Kui voolikust hakkab juba tulema liimi ühtlase joana on voolik korras ja valmis ühendamiseks puhta püstoliga. Kui voolikust liimi läbi ei tule, siis on voolik kasutuskõlbmatu ja tuleb uus tellida. Voolikul on eluaegne garantii tingimusel, et kõiki hooldusjuhiseid on korrektselt rakendatud. 
Voolik on toodetud USA-s.

,   Tarneaeg: laos
62,64 €