CLIENTS ABOUT US

I would like to say all the biggest thankful words from our family for the work you have done!
Everything was great and the attitude of youre company and the communication only makes us happy!

Hope to see you soon, because somewhere in spring we would like to use youre companies services again.

Until then have a wonderful winter and best wishes,
Katrin Lepp with family


 

Im very pleased with the employee`s commitment to work and responsibilities.

KÜLLIKE ESTHER KLEMETSGood quality material and correct implementation. Thank You for the beautiful floor!

LY MEREI ordered floor sanding, oiling and baseboard installation from FineFloors. Sanding was dust-free. Oil I choosed from the tones they had and baseboards also. The result is really pretty
. I liked the baseboards and the installation was fabolous! There was a lot of corners in the ruum, so it was hard work to put the baseboards in right place. Pure work! Some pictures about the work.

ÜLLE OJAIn the office it was really pleasant atmosphere, also proffessional and quick service. Goods what i bought from FineFloors were totally over the expectations. It was very easy and comfortable to use these products, no smell and no overlaps. Furniture that was finished with gold tone was really beautiful.
KAJA TAMMSALUThank You FineFloors for the work that You did in our home, its so remarkable that something old got new life:) Very beautiful and high-quality result, we are satisfied:)
KOIT AASUMETSThank You! You made me an amazing winter gift! Floor is beautiful and also what is beautiful, its that the work you did was so good! Thank You!

TIIU SOOMERAt first - terrace sanded, then washed with Monocoat Cleaner and oiled with Rubio Monocoat HWP oil. And only one layer.

Next or year after the next year we will see how was the durability.
But the first impression is really good. And the most important - All the process is very simple
RAIVO ROOLAIDI added a photo, its not high-quality but expresses my feelings, what i felt on the saturday morning when i first saw the floor - so pretty, natural, clean and warm floor. I walked quite long time in the room, just to let the legs feel the warm and satin floor. 
Thank You!
KERSTIN ANNELJASWe bought our small apartment a little bit more then half year ago. When we first arrived to the apartment we were really charmed because of the wooden floor Siia sisse astudes võlus meid kõige muu juures ka see, et põrand oli päris puidust, nii nagu ühele vanale majale kohane peakski olema.
Arutasime ka kohe, et põrand tuleks ära õlitada – oleks ilusam ja hooldatud. Siis aga saime aru, et siia põrandale on juba midagi pandud. Midagi mis polnud ilus, et katnud seda hästi ära ja polnud nagu see õige. Aga kuna sel hetkel oli sissekolimisega nii kiire, siis ei leidnud me aega (loe: ei kannatanud oodata), et neid lihvima hakata. Seega vedasimegi oma seitse asja kiiresti sisse ja olime väga õnnelikud. Aeg-ajalt ikka arutasime, et peaks selle põranda kordategemise ikka ette võtma… aga sinnapaika ta alati jäi.
Ühel päeval mõtlesin, et võtan ennast kokku ja uurin välja vähemalt umbkaudse hinna, mis see kõik töö võiks maksma minna. Uurisin erinevatelt lehekülgedelt ja just FineFloors’i kodulehele jäin pikemaks. Just seepärast, et seal oli kõik inimese keeles ära seletatud. Kuidas käib töö, milleks midagi vaja ja ka juures alati pildid. Üks suur pluss, mis ehk ka kõige olulisemalt silma jäi oli see, et nad pakuvad tolmuvaba lihvimist.
Natukene veel kodulehte lugedes avastasin, et neil on käimas ka suur sünnipäeva loos. Mõeldud – tehtud. Otsisin nad ka Facebook’ist üles ja osalesin mängus. Ja nii mulle Annika ühel ilusal päeval kirjutaski, et olen sünnipäeva mängu võitja. Minu emotsioon oli nii suur, et ma ei suutnud isegi pisaraid tagasi hoida. Ma ei ole ju kunagi elus midagi võitnud  ja nüüd selline võit – midagi, mida tõesti väga väga oli vaja.
Kui Annika ja Raul tulid meie juurde esimest korda põrandaid üle vaatama polnud meid küll kodus aga juba järgmisel korral kohtusin nendega juba ka isiklikult. Nad näitasid mulle palju erinevaid näidiseid ja mõned neist tehti ka otse põrandale. Ja siis tuli see kõige raskem otsus – välja valida see õige toon. Kuna me elukaaslasega ei saanud üldse ühele meelele, siis lasin Annikal ja Raulil ise oma soovitus anda. Küll suutsin ka veel viimasel päeval.. ja viimasel tunnil kahelda aga kuna Raul tegi päris hästi selgeks, miks ta soovitab just seda tooni, mis meie põrandatele sai jäin teda usaldama.
Ja see usaldus tasus ennast väga ära. Ma ei oskagi tegelikult täpselt sõnadesse panna, mida ma meie uuest põrandast arvan aga igal juhul on see ainult positiivne. Kui meie põrand oli ennem kriimuline, väga tuhm ja kogus hästi kergesti mustust sisse ja pika aja peale nägi põrand ka peale pesu must välja, siis nüüd on ta nii sile, nii särav, sooja tooniga ja näeb nii puhas välja.. peale pesu kaob ära iga mustus… ta on lihtsalt korralikult viimistletud ja nii ilus. Kõik meie külalised ütlevad et ilus. Kõigile jääb silma see, kuidas õli joonistas nii hästi välja kõik oksakohad – mis ka meile nii väga meeldib..

Oleme Annikale ja Raulile südamest väga väga tänulikud, et tänu nende ettevõttele, nende loosimängule ja nende soovitustele saime endale nii ilusa põranda. Töö oli kiire, korralik ja puhas.
VIIVIKA JA KAIMO

 

 


 

As a second time customer (sanding and oiling now and eralier floor maintenance) still our family wants to give You our warm wishes to FineFloors Team. You dont see so nice and helpful people a lot when it comes to this type of field of work and also when the customer is private person. Keep going!

 

Katrin with family from Laagri